Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Allah Rızası Bizim En Önemli Gayemizdir

 Ereğli Belediyesi mazlumun ve mağdurun takipçisi olmaya devam ediyor. Başkan Özgüven Kent Bilgi Sistemi’nin çalışmaları ile tespit edilen ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor. İhtiyaçlar konusunda ilgili birimlere gereken talimatları veriyor.

Allah Rızası Bizim En Önemli Gayemizdir
14 Ekim 2017 - 1:29 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Konya Haber – Ereğli Belediyesi mazlumun ve mağdurun takipçisi olmaya devam ediyor. Başkan Özgüven Kent Bilgi Sistemi’nin çalışmaları ile tespit edilen ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor. İhtiyaçlar konusunda ilgili birimlere gereken talimatları veriyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı kolluyoruz diyen Başkan Özgüven: “Belediye’nin asli görevleri vardır; asfalt, kaldırım, yeni yollar ve imar çalışmaları bunların yanında sosyal belediyeciliğin gerekleri olan çeşitli etkinlikler ama hepsinden daha önemli ve insani bir görev olan mazluma ve mağdura kol kanat germek. Belediye olarak göreve geldiğimiz günden bu yana elimizden geldiğince bu konunun takipçisi ve çözüm mercii olduk. İlk olarak mağdur olan vatandaşlarımızın tespiti ile başladığımız sosyal yardım projemizde hemşehrilerimize tek tek ulaşarak onların dertlerine derman olmaya gayret gösterdik. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir önemli olan yapacağımız işlerde Allah rızasını kazanmaktır. Vatandaşlarımızın bir ‘Allah razı olsun’ demesi bizim için yeterli ve çok değerlidir. Türk Milleti olarak mazlumu ve mağduru koruyup kollayan bir neslin kanını taşıyan bizlerin aksi tavır takınması mümkün olamaz. Belediye olarak tüm ihtiyaç sahibi vatandaşalarımızın yanındayız olmaya da devam edeceğiz.” dedi

Allah Rızası Bizim En Önemli Gayemizdir

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI