Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

”Bermuda Ölüm Üçgeni” Erdoğan- Kılıçdaroğlu- Bahçeli

Türk milleti ve Türk Devleti, her gün biraz daha daralan bir kapana, bir ateş çemberinin içine alınmış durumda olup, bu kapandan kurtulma, bu ateş çemberini kırma ihtimali an be an kaybolmaktadır.

”Bermuda Ölüm Üçgeni”  Erdoğan- Kılıçdaroğlu- Bahçeli
17 Şubat 2016 - 11:13 'de eklendi ve 309 kez görüntülendi.

Türk milleti ve Türk Devleti, her gün biraz daha daralan bir kapana, bir ateş çemberinin içine alınmış durumda olup, bu kapandan kurtulma, bu ateş çemberini kırma ihtimali an be an kaybolmaktadır.

ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice tarafından 7 Ağustos 2003 tarihinde açıklanan BOP projesinde, ‘’Fas’tan Basra Körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 İslâm ülkesinin rejiminin yanında, sınır ve haritalarının değiştirileceğini, Türkiye’nin de bü ülkelerden biri olduğu’’ ifade ediliyordu.

Condoleezza Rice’nin bu açıklamalarının hemen ardından, bir kahraman edasıyla mikrofonu eline alan Erdoğan, tam 34 ayrı yerde ‘’Büyük Ortadoğu gibi bir büyük proje var, ben bu projenin Eş başkanlarından biriyim, burada büyük görevlerimiz var. Bu projede Diyarbakır bir yıldız olabilir’’ nutkunu atmaya başladı.

İŞTE KIYAMET BU NOKTADAN SONRA KOPTU!
Aslında bu sözleriyle Erdoğan, sura üflüyor ve Türk milletinin kıyametinin haberini veriyordu! Üflenen surun, Türk milletinin kıyametinin habercisi olduğunu sezip, milleti uyandırmaya çalışanlar ise Kılıçdaroğlu ve Bahçeli tarafından susturuldular, dışlanıp kovuldular!

İçine Türkiye’nin de dâhil olduğu 22 İslâm ülkesini parçalamak için uygulamaya konulan BOP projesinin ‘’Eş başkanıyım’’ diyen Erdoğan, kendisini Arap Baharının rüzgârına kaptırarak, Orta Doğu’nun lideri olma hevesine kapılıp, mili çıkarlarımızı ve milli güvenliğimizi tehlikeye sokmuştur.

İçeride yaşadığımız Çözüm Süreci – Çeşitli açılımlar- İmralı muhabbetleri- Oslo görüşmeleri- Ergenekon ve Balyoz gibi uyduruk davalarla Türk Ordusunun çökertilmesi plânlarının tamamı BOP projesinin gereği olarak oynanan senaryolardır.

AKP, asla başarısız bir parti değildir. Çünkü okyanus ötesinden gelen tavsiyeleri büyük bir başarıyla yerine getirmiştir. İkinci büyük başarısı ise, bütün bunları yaparken, milleti din ile narkozlayıp uyutabilmesidir!

Burada başarısız olan varsa, onlar da Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’dir diyeceğim ama, onlar da başarılıdırlar!
Niçin mi başarılıdırlar?
Çünkü onlara da ‘’AKP’yi iktidarda tutma ve kendi seçmenlerini avutma’’ gibi bir görev verilmişti. İkisi de kendilerine verilen bu görevi üstün gayretler sonucu yerine getirdiler ve başarılıdırlar!

HEPSİ BAŞARILI İSE O ZAMAN KAYBEDEN KİM?
Kim olacaktı ki, kaybeden Türk milletidir.
Kaybeden gelecek nesillerimizdir.

Erdoğan ve Davutoğlu’nun, şu anki ABD ile restleşmesi samimi olmayıp, sadece içeriye karşı oynanan bir gaz alma oyunundan ibaret, ikinci bir VAN MÜNİT olayıdır.

AKP, bu kirli tezgâhın nihai hedefine vardırılabilmesi ve de Türkiye’nin Suriye ile savaştırılarak Orta Doğu bataklığının içine çekilmesi için tekrar iktidara taşınmıştır.

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin, tüm başarısızlıklarına rağmen koltuklarından ayrılmayışlarının nedenini düşünmeye pek gerek yok! Çünkü Türkiye üzerine oynanan kirli oyun bitmedi ve AKP bu işi yalnız başına götüremez!

Toplum için de bir şeyler söylemek gerekirse;
Bir insan şayet uyur numarası yapıyorsa, yanında top patlasan uyandıramazsın!

Bu kadar yazılıp çizilmesine rağmen toplum tehlikeler karşısında bir türlü uyandırılamıyor. Çünkü kuluçka tavuklar gibi makamın, makarnanın, kömürün ve menfaatin üstüne yatmış vaziyette uyur numarası yapıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |