Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

‘Bitirim Zeki’ İsmi Parka Verildi… – Sivas Haber

Sivas’ın yetiştirdiği değerli simalar arasında yer alan Zeki Keskin namıdeğer Bitirim Zeki’nin ismi Subaşı Hanı yanında Sivas Belediyesi tarafından yapılan parka verildi.

‘Bitirim Zeki’ İsmi Parka Verildi… – Sivas Haber
15 Ekim 2017 - 4:33 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.

Sivas Haber – Sivas’ın yetiştirdiği değerli simalar arasında yer alan Zeki Keskin namıdeğer Bitirim Zeki’nin ismi Subaşı Hanı yanında Sivas Belediyesi tarafından yapılan parka verildi.

Belediye Meclisi tarafından Sivas’ın simgesi haline gelen kişilerin isimleri park, cadde ve sokaklara veriliyor. Bu kapsamda Yeşilçam efsanesi Sivas’ın değerli ismi Bitirim Zeki’nin adı da Subaşı Hanı yanında bulunan parka verildi.

‘Bitirim Zeki’ İsmi Parka Verildi…

Eğitim, kültür ve spor komisyonu tarafından 01.06.2017 tarihinde Belediye Meclisi’ne sunularak yapılan görüşmeler neticesinde 6 Temmuz 2017 tarihinde yapılan meclis toplantısında oy birliğiyle karar alınarak Bitirim Zeki’nin ismi parka verildi. Böylelikle Bitirim Zeki ismi Sivas’ta ölümsüzleştirildi.

İsmi parka verilen Bitirim Zeki, “Başta belediye başkanımız olmak üzere belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Ben şimdiye kadar hizmet ettim, Sivas için çalıştım. Onlar da parka ismimi vererek beni onurlandırdılar” dedi.

‘Bitirim Zeki’ İsmi Parka Verildi…

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI