Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Karşıyaka Sakinlerinden Sami Aydın’ına Teşekkür…

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın bu yıl içerisinde Karşıyaka Mahallesi’nde yapılması planlanan köprü, Mesire alanı, çok amaçlı salon ve altyapı hizmetleri konusunda yaptığı açıklamalara duyarsız kalmayan Karşıyaka Mahalle Muhtarı Çetin Aydın ve Mahalle sakinleri teşekkür etmek amacıyla Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.   Muhtar Aydın, “5 yılda yapılmayan hizmeti siz 5 ayda yaptınız. […]

Karşıyaka Sakinlerinden Sami Aydın’ına Teşekkür…
16 Şubat 2016 - 15:17 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın bu yıl içerisinde Karşıyaka Mahallesi’nde yapılması planlanan köprü, Mesire alanı, çok amaçlı salon ve altyapı hizmetleri konusunda yaptığı açıklamalara duyarsız kalmayan Karşıyaka Mahalle Muhtarı Çetin Aydın ve Mahalle sakinleri teşekkür etmek amacıyla Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

 

Muhtar Aydın, “5 yılda yapılmayan hizmeti siz 5 ayda yaptınız. Mahallemizde hiçbir sorun kalmadı. Bizim için acil ihtiyaç konumunda bulunan köprünün 2016 yılı programına alındığını biliyoruz. Bunun için mahallelimizle birlikte sizleri ziyaret ederek teşekkür etmek istedik.” dedi.

Karşıyaka Sakinlerinden Teşekkür…

Karşıyaka Sakinlerinden Teşekkür…

Sivas Belediye Başkanı Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Gerek ilk dönemimizde gerek bu dönemimizde Karşıyaka Mahallesine en fazla hizmeti yaptık. Karşıyaka da var olan sıkıntıları biliyoruz. Bu dönemde en önemli sorun olan doğalgaz sorununu bitirdik. Altyapı ve üst yapı çalışmalarını yapıyoruz. İlk dönemimizde yaptığımız köprünün bağlantı yollarını yaptık. Önümüzdeki süreçte Karşıyaka Mahallesine köprü yapacağız. Bununla birlikte o bölgede önemli bir mesire alanı hayata geçecek, yine en az 1000 kişilik çok amaçlı salon bu bölgede inşa edeceğiz.” dedi.

 

Karşıyaka Mahallesi’nde Belediye hizmetlerinden çok memnun olduklarını belirten Muhtar Çetin Aydın “Sizler bizim için çalışıyorsunuz, bunun bilincindeyiz. Her sokaktan bir arkadaşımız sizin yanınıza gelmek istedi.” ifadesini kullandı.

 

Karşıyaka Sakinlerinden Teşekkür…

Karşıyaka Sakinlerinden Teşekkür…

“İDEOLOJİK BAKARSANIZ HİZMET YAPAMAZSINIZ”

Sivas Belediye Başkanı Aydın da “Zaman zaman yazılı ve görsel medyada olumsuz haberler yapılıyor. Dün Akşam TV’de Ana Muhalefet Partisi Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın açıklamalarını dinledim. Kendisi muhalif olmasına rağmen konuşmalarını takdir ediyorum. Ülkemiz garip bir ülke muhalefet demek her yapılan yanlış demek değil. Ben hizmet yaptığım zaman hanginize soruyorum sen hangi partiye oy verdin diye böyle bir yaklaşım olur mu? Bu memleket bu kadar ucuz mu? Bu memlekete hizmet etmek için illa siyasi ideolojik bakmak mı lazım? Bunları hepimizin aşması lazım, bu memlekete ne kadar çok hizmet gelirse yatırım yapılırsa bu hepimize yapılan yatırımdır. Böyle bakmamız lazım… Siyaseten hepimiz farklı bakışa sahip olabiliriz, bunlar doğal şeyler hepimiz farklıyız. Anlamadığım şey ise ilimize yapılan güzel hizmetlerden rahatsızlık duyan bir kitle var azda olsa sayısı.” dedi.   

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |