KünyeİMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Blok Medya ve İnternet Hizmetleri  Adına

Nihat TAŞKIN
admin[at]sivashabermerkezi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chie
Özgür Bektaş

Haber Müdürü / News Direk
Evren Ulcan


Editörler/ Editors

Metin Başer

Gülhan Köse

Saliha Güvener


Meltem Duru

Suzan Özer


Gece Editörü / Night Shift Editor

Tanıtım yazısı ve Reklam Sorumlusu/ Advertise

Vergi Numarası  / Tax Number
329 045 87 31 - Gazi Osman Paşa Vergi Dairesi - İstanbul

Yer Sağlayıcı
Sadebilişim


Marka Danışmanı
İnternet Tek. A.Ş. Adına

Hasan Gürbüz

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Tuğba BAŞARAN

Mali Müşavir / 
Financial Advisor
Tuğba BAŞARAN

Yönetim Yeri / Place Of Management
Blok Medya ve İnternet Hizmetleri

Yazılım / Destek
Tebilişim

Kurumsal İletişim
kurumsal[at]sivashabermerkezi.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Biz http://www.sivashabermerkezi.com olarak harici linklerin sorumluluğunu almaz.


sivashabermerkezi.com Haber Sitemiz Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

 Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayını ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

 sivashabermerkezi.com'da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise kaynak gösterilmek ve sivashabermerkezi.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. sivashabermerkezi.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Misyonumuz
sivashabermerkezi.com olarak temel hedefimiz,  internet ağının ileri seviyede geliştiği teknoloji çağında,  bireylere gündemi oluşturan en güncel haberleri doğru ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Sitemiz hem ulusal hem de uluslararası kapsamda; gündem, siyaset, sağlık, eğitim, spor,ekonomi, televizyon, sosyal medya vb. bir çok alanda güncel bütün haberleri doğrudan ve güvenilir bir şekilde kullanıcılara ulaştırmayı kendisine misyon edinmiştir. Edinilen bu misyon, gerek birey gerekse toplum yararına bilgiler sunmayı da ilk amaçları arasına yerleştirmiştir.

Vizyonumuz
Sitemiz, tüm alanlarda doğru ve kaliteli haberleri; yeniliklere açık, akılcı, ilkeli, bilimselliği ön planda tutan ve sorumluluk sahibi yaklaşımıyla, kullanıcılar tarafından aranılan ve güvenilen, lider bir haber sitesi olmayı hedeflemektedir.  Bu hedefler doğrultusunda, sistematik çalışmaları ve ekibiyle, “kaliteli haber sitesi” olarak isminden söz ettirmeyi amaçlamaktadır. 

Privacy Policy
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.sivashabermerkezi.com However, sometimes the www.sivashabermerkezi.com uses third parties to process your information. www.sivashabermerkezi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.sivashabermerkezi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.sivashabermerkezi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.sivashabermerkezi.com and its services. When you use www.sivashabermerkezi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.sivashabermerkezi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hava Durumu
Tümü Anket
Ne Tür Haber Okuyorsunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv