Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Meral Akşener’e Yönelik İftiralara ve Eleştirilere Cevaplarım!

Ali Özyiğit Yazdı: ”Meral Akşener’e Yönelik İftiralara ve Eleştirilere Cevaplarım!”

Meral Akşener’e Yönelik İftiralara ve Eleştirilere Cevaplarım!
27 Şubat 2016 - 18:54 'de eklendi ve 901 kez görüntülendi.

     Değerli okuyucularım değerli Ülküdaşlarım Mhp’deki 7 Haziran’dan 1 Kasım’a kadar süre gelen Bahçeli’nin yanlış politikalarının 2 milyon gibi oy kaybına neden olduğunu bilmeyen yoktur. Lakin sanki başarılı olunmuş gibi pişkin pişkin susulup hatta karşıtlara pişkince ihanet içindesiniz diyorlar ya şimdi o hakaretlere, iftiralara ve eleştirilere tek tek cevap vereceğim. Hem de başlıklar halinde. Sizler de sosyal medyada bu yazımı paylaşırsanız sevinirim.

     **********

     Parti parti Gezmiş miş De!

     Meral Akşener Doğruyolcuymuş muş da. Eee! Sonra Anaplıymış mış da. Eee! Sonra Akp kurucusuymuş da! Eee! En sonunda gezerken Mhp’ye uğramış mış da! Hep Mış mış mış!

    Leyleğin ömrü de böyle laylakla geçermiş. Bunların ömrü de kulaktan duyma kahve dedikodusu ve mahalle kadını dedikodularıyla geçiyor. Tek tek cevap vereyim bunlara şimdi. Birincisi Anaplı hiç olmadı külliyen yalan. İkincisi Yeniçağ Gazetesi yazarı yazdı hala duruyor Yeniçağ Gazetesi’nin internet sitesinde girip okuyun o da: Başbuğumuzla Meral Akşener’in tarihi diyaloğunu.  Buradan Başbuğumuzun emriyle icazetiyle Doğruyol’a gittiği ve İç İşleri Bakanı olduğunu görün. Bu İç İşleri Bakanlığı döneminde pkknın belinin kırıldığı ve o meşhur sarkık bıyıklı özel harekatçıların İbrahim Şahinlerin Meral Akşener’in bu döneminde nasıl etkin olduğunu isterseniz dönemi yaşayan büyüklerinize sorun. Akp kurucusu meselesine gelince külliyen yalan. Akp kurulmadan önce Erdemliler hareketi içinde yer aldı. Burada Türk ibaresi Türklük geçmeyince, Erdemliler hareketinden anında istifa etti. Mhp’ye geçerken uğramadı Bahçeli’nin davetlisi olarak geldi. Yıllarca Meclis Başkan Vekilliği yaptı. Genel Başkan yardımcılığı yaptı. Zaten Akşener’in Ocaktan yetişme olduğunu herkes bilir.

     **********

     Fethullahçı, Fetoşçu Olduğu Külliyen Yalandır!

     Fethullahçı örgütün polis teşkilatındaki yapısını bilmeyen yoktur. Akşener’in İç İşleri Bakanlığı yıllarında hala Ülkücüleri Polis teşkilatında amir yaptığı emniyet müdürü yaptığı ve Fethullahçı ekibi polis teşkilatından yavaş yavaş soyutladığı hala yazılır söylenir. Bunu artık Havuzcular bile söylemez oldular. Bahsedilen videodaki Türkçe Olimpiyatları törenlerine Bahçeli’nin emriyle katıldı.

     *********

     Bu Kadar İftira Atıyorsunuz Balgatçılar Cevap Verin Benim Gibi O Zaman Tek Tek!

     Meral hanıma attığınız iftiralar ve eleştirilerinize tek tek cevap verdim. Şimdi siz cevap verin gerek Ortadoğu Gazetesi’nin tetikçi Saldırayları gerekse sıradan bir Balgatçı cevap versin.

     Havuz Medyası neden Bahçeli’yi sınırsız destekliyor? Neden Dehap eski kurucusu şimdinin Akplisi Mehmet Metiner Bahçeli’yi övüyor sınırsız destek veriyor? Bunları yazınca beni sosyal medyadan silen bazı Mankurtlar cevap verin. Kaçmayın cevap verin diliniz konuşsun. Ben tek tek cevap verdim bakın. İsteyen her türlü sorusunu gelsin sosyal medyadan edebince sorsun cevabını edebince alsın.

     Sosyal Medya hesaplarım: www.facebook.com/alican1986   twetter: @alican1986

     Son sözüm: HAYDİ HODRİ MEYDAN!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |