Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

MHP’nin Kurumsal Kimliğini Korumak…. Ertuğrul Kalafat’ın Kaleminden

Görünen odur ki, MHP’nin kurumsal kimliğini korumak adına parti teşkilatlarını kapatarak muhaliflerin önünü keseceklerini ve mevcut yapının bu şekilde devam edeceğini düşünmektedirler.

MHP’nin Kurumsal Kimliğini Korumak…. Ertuğrul Kalafat’ın Kaleminden
20 Şubat 2016 - 14:13 'de eklendi ve 317 kez görüntülendi.

Görünen odur ki, MHP’nin kurumsal kimliğini korumak adına parti teşkilatlarını kapatarak muhaliflerin önünü keseceklerini ve mevcut yapının bu şekilde devam edeceğini düşünmektedirler.

1 Kasım seçimleri sonrasında MHP Genel Merkezine karşı MHP tabanının yani MHP delegelerinin ve üyelerinin yaptığı eleştiriler ve uyarılara zerre kadar kulak verilmediği açıkça ortadadır.Oysa Sayın Semih YALÇIN’’ Biz de bazı yanlışlıklar yaptık.Tabanımızın yaptığı bütün eleştirileri dikkate alarak yeniden bir yol haritası belirleyeceğiz’’ demişti.

Demek ki, samimiyet’ten uzak bu sözler havanda su dövmekten ibaretmiş..
MHP tabanı sakinleştirmek için zaman kazanma taktikleri içerisine girmiş ve ‘’Cemaat MHP yi ele geçirmek istiyor’’ şeklinde bir algı operasyonu yaparak kendisine muhalif olan bazı ilçe teşkilatlarını görevden alarak feshetme yoluna gitmiştir.

Ülkücülüğünden asla şüphe duymadığım kırk yıllık ülkücüleri ‘’muhaliflere imza verdi’ diyerek kongre taleplerinin önüne geçebilmek için yetkilerinin elinden alınması MHP nin hangi kurumsal kimliğini koruyacaktır,yetkililerin bunu açıklamasını isterim.

-Yanlış yapıyorsunuz Ey Genel merkez yetkilileri.Oturduğunuz o koltuklar hiç kimsenin babasının tapulu malı değildir. Siyasi partiler de yönetimler sadece kongre seçimleri vasıtasıyla değiştirilirler.543 imzayı yok sayamazsınız.İmza veren parti yetkililerini görevden alamazsınız.

Ve işin daha da vahim tarafı yıllardır bu partinin üyesi,delegesi ve yöneticisi olmuş insanları ‘’Bunlar derin yapının adamları’’ diyerek suçlayıp atamazsınız.O zaman sizi de sorgularız ve Ne yapmak istediğiniz hakkında kafamızda derin şüpheler oluşmaya başlar.Oysa Ülküdaşlık hukuku öz kardeşlik gibidir.Bu insanları birbirine düşürecek ,davaya küstürecek ve partimizden uzaklaştıracak söz ve tavırlardan uzak durmanız gerekirdi.

Madem kendisinize o kadar güveniyorsunuz,Kongre taleplerini neden dikkate almıyorsunuz.Kongre yapmak ülkücünün namusudur.Kongreden kaçmak bu namus ve erdeme gölge düşürdüğünüzün farkında değimlisiniz.

MHP de ne kadar iç çatışma yaşanırsa yaşansın,kongre taleplerini yerine getirmeyeceğiz, gerekirse bütün MHP üyeliklerini silmek pahasına MHP nin kurumsal kimliğini koruyacağız anlayışıyla hangi değirmene su taşıyorsunuz acaba?

MHP nin kurumsal kimliğine sahip çıkmak Ülkücü iradeye sahip çıkmakla başlar.Partimizin değerli yöneticilerini ve delegelerin verdiği imzaları dikkate alacaksınız ve bütün Türk Milliyetçilerinin katıldığı bir kongreyle Toy yapar gibi kongre ye gideceksiniz.Aksi taktir de kurumsal kimliği korumak adına MHP yi dar bir alana hapsedecek ve küçülteceksiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında istediği zaten budur.Bir daha ki seçimde Meclis dışında kalmış bir MHP ile AKP daha çok milletvekili çıkararak 2023’e kadar işbaşında kalabilsin ve saltanatını sürdürebilsin..

Kurumsal kimliği korumak buysa,koruyun bakalım kurumsal kimliğinizi..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |