Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Neden Ankara? Neden Askerler?

Ankara’nın göbeğinde, askeri araçlara ve askerlere yönelik bombalı saldırı yapıldı! Birçok insanımız öldü ve birçok da yaralı var!

Neden Ankara? Neden Askerler?
18 Şubat 2016 - 19:45 'de eklendi ve 199 kez görüntülendi.

Ankara’nın göbeğinde, askeri araçlara ve askerlere yönelik bombalı saldırı yapıldı! Birçok insanımız öldü ve birçok da yaralı var!

Daha önce de, Ankara garı yanında böylesine bir terör saldırısı olmuştu! Saldırı sonrasında bazı insanlar; “birileri MİT’e haber versin” diyerek, güya MİT’i ti’ye alıyor!

Ankara saldırısının ardından özellikle sol cenah, Türkiye’nin Suriye’ye yönelik müdahalesinin engellenmesi için algı operasyonu başlattı. Hükümetin, terörle kararlı mücadelesini kırmak, teröre yönelik imha hamlelerini sona erdirmek için her türlü karanlık planları uyguluyorlar!

 Ankara’da gerçekleşmiş olan saldırı sonrası Nusret Cephesi‘ne yönelik bir algı operasyonu başlatılmıştır. Reyhanlı saldırısının faili Mihraç ural çetesi olduğu gibi bu saldırı Kobane merkezlidir.

Ankara saldırısının faili Mustafa Karasu‘dur. Talimatı verenler Rusya, İran ve ABD’dir. Uygulayan YPG çetesidir. Türkiye’de ki Müslümalar Nusret Cephesi için kıymetlidirler. Nusret Cephesi bu saldırıyı hiçbir surette üstlenmemiştir. (www.yeniakit.com.tr)

Seçimden sonra terörün artması, hükümetin, yatırım hamlelerini bir bir hayata geçirmesi, terörün kökünün kazınması için tutarlı tavrı, terörün bitmesini istemeyen, kaostan medet uman, Türkiye’yi diz çöktürmeye uğraşanlar, dört bir koldan harekete geçti!

Bu yüzden; Erdoğan düşmanlığı yapılıyor! Bunun için hali hazır hükümetin işlerliğine engeller koymaya çalışıyorlar! Başkanlık sisteminin istememek, yeni Anayasa yapma konusunda işi sulandırmak… hepsinin altında hala vesayet sistemine göbekten bağlılık yatmaktadır!

Askere, polise saldırının altında bunlar yatar! Ankara’ya yapılan saldırıların asıl amacı; “biz terörden besleniyoruz, bu hükümet olduğu sürece bize rahat yok, öyleyse kirli senaryolarla, saldırılarla, katliamlarla… halkın gözünü korkutalım, hükümetin elini zayıflatalım, erken seçime zorlayalım ve hükümet başarısız diyelim…

Halk bunu yutar mı? Belki üç beş satılık, üç beş beyni terörle şerbetlenmiş, dışardan talimat alan, terörist ruhlu olan inanır, ama büyük bir çoğunluk ve “cumhur” böyle uyduruklara güler geçer!

 Sevgili kardeşlerim! Ülke birliğini koruyalım, ülkeye zarar veren, verecek olan her türlü anlayış, düşünce, çaba ve gayretlere prim vermeyelim. Vatan gemimizin batmasına izin vermeyelim. Gün, birlik günü, dayanışma günü, kardeşlik günü. Sen-ben kavgalarının anlamı yok. Eğer bu gün, el ele vermezsek, omuz omuza olmaz isek, yarın çok geç olur! Ülke toprağımız ayaklarımızın altından kayar gider! O vakit de zaman geçmiş olur! Armudun sapı, üzümün çöpü demeyelim. Neyimizi paylaşamıyoruz? Üç günlük dünyada alıp veremediğimiz ne? Herkesi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Allah yardımcımız olsun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |