Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

SALDIRAY ÇİÇEK, MUSTAFA ÖNDER VE DİĞER BALGAT TETİKÇİLERİNE MERAL AKŞENER CEVAPLARIM!

Ali Özyiğit yazdı: SALDIRAY ÇİÇEK, MUSTAFA ÖNDER VE DİĞER BALGAT TETİKÇİLERİNE MERAL AKŞENER CEVAPLARIM!

SALDIRAY ÇİÇEK, MUSTAFA ÖNDER VE DİĞER BALGAT TETİKÇİLERİNE MERAL  AKŞENER CEVAPLARIM!
29 Şubat 2016 - 19:36 'de eklendi ve 1338 kez görüntülendi.

     Değerli okuyucularım, değerli Ülküdaşlarım Balgat tetikçileri maaşlı elemanları Mustafa Önder ve Saldıray Çiçek gibi elemanlara cevap vermeden önce bir hususu size belirtmek istedim: Ben genelde köşe yazılarımda bu tipten tetikçilere cevap vermem şahıslarla uğraşmam Saldıray gibi. Lakin burada Meral Akşener’e yönelik hakarete varan ifadeler yer aldığı için kendime göre bu yazımda bu iki şahsa ve diğer Balgat tetikçi kalemlerine cevap vermek gereği duydum kendimce.

     *********

     Öncelikle Aynı Anda Yazı Emrini Kimden Aldınız Tetikçiler?

     Evet aynen öyle iki tetikçi şahıs. Meral Akşener hanfendiye bu aynı anda saldırı emrini kimden aldınız? Balgat’tan ise o normal olabilir der geçeriz. Çünkü Balgat’tan maaşınızı alıyorsunuz. Ama Saray’dan veya Yeni Mahalle’den ise dur deriz. Cevap verin cevap?

     **********

     Önce Saldıray Çiçek’e Cevaplarım ve Sorularım!

     Saldıray Çiçek bugünkü hiç okunmayan Ortadoğu Gazetesi’nde çocuk gibi yazı yazmış. İşte bundan satılmıyor bu gazete. Güvelikçilerin elinde daha doğrusu yönetiminde. 2 bin tanesini Balgat satın alıyor gerisi de zaten 2 bin satış çok komik ve rezil rakam bir gazete için. Çocuk gibi dedim çünkü Ali Serim, Mehmet Metiner’i Döver mi? HDP’li Nazlı Ilıcak Bu Kavgayı Ayırır mı? Şeklinde Başlık atmasından belli değil mi? İlkokul çocuğu kompozisyonu gibi yazı başlığı senin baban benim babamı dövemez. Ne komik de mi? Komiklikten ziyade bence rezil bir köşe yazısı hem de kos koca Ülkücü Camianın gazetesindeki makalenin seviyesine bakın.

     Şimdi gelelim bu tetikçi Saldıray’a cevaplarıma. Ali Serim’i Meral Akşener annemiz ablamız elli sefer cevap verdi hala aynı naneyi yiyor Saldıray efendi. Akşener, Cnn Türk’teki programda kesin cevap verdi bu konuya. O da; Abd Dış İşleri Bakanı Hilerey hanımın yanına Bahçeli’nin emriyle ve bilgisi dahilinde gittim. Dış İşlerindeki memur Ali Serim de eski öğrencilerimden ondan tanırım dedi. Aynen bu cevap ile ağzının payını alıp bu konu hakkında susman lazımdı Saldıray ama sen yine de çocuk gibi makale yazmaktan başka işe yaramazsın.  Hdpli Nazlı Ilıcak, evet doğrudur Meral Akşener Mhp’nin başına geçmeli dedi ama neden dedi? Hdpye oy attı dediğiniz Nazlı Ilıcak her dönemin adamıdır. Şimdi de Meral Akşener sonrası Mhp’ye yaklaşma eğilimi göstermektedir. Bu kadın asla aramızda barınmaz barındırmayız, Meral ablamız da barındırmaz. Dehap Kurucusu Akpli Mehmet Metiner Bahçeli’yi övüyor diyince Saldıray’ın cevabı vık gık oldu kem küm oldu resmen. Gerektiğinde beyefendiler cevabını verecekmiş Metiner’e. Havuz Medyasının Bahçeli desteklerinden hiç tık yok cevap yok. Sus puslar. Saldıray Efendi sen cevabını aldın sanırım. Ha bir de şunu belirtiyim Saldıray Efendi senin Bahçeli hdp’ye yeşil ışık yaktı. Anayasa komisyonunda beraber başkanlık için. Erdoğan ile onlar pazarlık yapabilirler Saldıray Çiçek. Çünkü onlar al başkanlığı ver özerliği pazarlıkları var devam ediyorlar onlar anlaşılır. Ama Bahçeli’nin Erdoğan’ı Başkan yapma pazarlığı ne? Acaba Bahçeli Erdoğan’a ben seni başkan yapayım da sen de beni bu değişimcilerden havuz medyası aracılığıyla kurtar mı diyor ha Saldıray Çiçek? Yüreğin yetiyorsa cevap ver bakalım Saldıray efendi.

     **********

     Gelelim Diğer Tekikçi Mustafa Önder’e!

     Mustafa Önder’e twetterdan bir soru sormuştum. O da Ortadoğu Gazetesi, Bahçeli’nin ilk seçildiği kongrede yani 1997 kongresinde Tuğrulcu muydu? Hatta manşetleriyle Bahçeli’ye giydirdiler mi diye? Sonradan Bahçelici mi oldular diye? Hemen beni engelledi kaçtı. Kaçak güreşen bu adama şimdi tek tek cevap verip sorular yönelteceğim.

     Mustafa Önder köşe yazısında Ablanın Süvari Yavru Kurtları diye devam etmiş. Öndersiz Önder senin Bahçeli ocaklarımızı koruma ocaklarına ocakçı gençlerimizi de özel koruması yaptığını herkes bilir. Bahçeli ocakçı gençlerimizin hiyerarşik kodlamasını istismar ettiğini yazdım çizdim. Sözde Sokaktan çekilen Ocakçı gençlerimiz, Bahçeli’nin şahsı olunca Fox Tv örneğinde olduğunu gibi sokaklar dar geliyor gençlerimize Bahçeli’nin marifeti ile. Süvarici arıyorsan bence aynaya bak Önersiz önder efendi. Sen de yüreğin yetiyorsa cevap ver? Havuz Medyası neden Bahçeli’yi savunuyor? Dehap kurucusu Akpli Mehmet Metiner neden Bahçeli’yi destekliyor? Bahçeli hani hdp ile yan yana gelmezdi? Neden yeşil ışık yaktı hdp’ye anayasa uzlaşma komisyonunda? Amaç Tayyip beyi başkan yapıp, Tayyip beyin de havuz medyası aracılığıyla Mhp’deki değişimcilere operasyon yapma pazarlığı mı yoksa?

   mhp_li_cemal_enginyurt_cemaate_sahip_cikti_h47510_54786  Ve son olarak bu iki kendini yazar sanan beylere sormak istediğim husus: Meral Akşener ablamız annemiz kaç sefer Fetullahçı cemaat ile bağının olmadığını, Türkçe olimpiyatlarına Bahçeli’nin emriyle gittiğini belirtti. Sizin Bahçeli’nin en yakın adamı Cemal Enginyurt cemaatin yayın organı Özgür Düşünce gazetesini ziyaret edip Fetullah Gülen’i neden övdü? Yüreğiniz yetiyorsa cevap verin. 

 

     Belki cevap gelir beylerden yazım bugünlük bu kadar…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |