Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Türkiye’nin Gündemi Mhp Oldu

İyi ki MHP’li dört aday biz varız dediler. Dediler de MHP ülkenin baş gündemi olup çıktı. Gündemi belirleyen S. Erdoğan ve AKP artık aksiyon durumunda değiller. Her kanalda MHP ya konuşuluyor ya da konuşturuluyor. Gazetelerde gündem MHP oldu. Ya MHP’li dört adayın toplantısından görüntüler ya da MHP üzerine haber ve yorumlar veriliyor.

Türkiye’nin Gündemi Mhp Oldu
03 Mayıs 2016 - 4:53 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

İyi ki MHP’li dört aday biz varız dediler. Dediler de MHP ülkenin baş gündemi olup çıktı. Gündemi belirleyen S. Erdoğan ve AKP artık aksiyon durumunda değiller. Her kanalda MHP ya konuşuluyor ya da konuşturuluyor. Gazetelerde gündem MHP oldu. Ya MHP’li dört adayın toplantısından görüntüler ya da MHP üzerine haber ve yorumlar veriliyor.

                Basının her kanadı, artık MHP’yi yazar- çizer, konuşur oldu.

                Bu durumdan AKP ve özellikle de C. Başkanı ve havuz medyasının siparişle yazan kalemşorları çok rahatsızlar.

               Sebebi gayet basit!

                Gündemden düşmek, ikinci üçüncü haber olmak adama koymakta.

                TBMM Başkanı İ. Kahraman’a söylettirilen: “Yeni Anayasa’da laiklik olmayacak. Dindar bir Anayasa olacak” sözü bile neredeyse gündemden düşecek.

                Araştırma şirketlerinin gündemi MHP.

                Bütün şirketler, kimileri samimi, kimileri endişeli kimileri de haklı olarak “Değişimli” MHP’nin alabileceği oyun peşindeler. Bahçeli’li MHP’nin: % 9.3 ile 10.5 arasında olduğunda hem fikirler. Değişimli bir MHP için en kötümser verileri: % 22.38 il başlamakta.

                Meral Akşener liderliğinde bir MHP ise % 25 lerden başlamakta imiş. Anadolu’da zaten kıpır kıpır! Kurtuluşun sancıları yaşanıyor gibi.

                Böyle bir oyu, böyle bir MHP’yi kim istemez? Gözünüz kör değilse kalbiniz mühürlüdür.

                Nasıl ki her doğan çocuk: İSLAM FITRATI ile doğarsa. Her Türk insanı da MHP gündemi fıtratını taşır. Çünkü MHP, bu milletin sıradan bir partisi değil; milletin bizzat kendisidir. Örfü, gelenekleri, hukuku, sosyal yapısı, kültürel değerleri, inancı ve imanı ile bu milletin aynısıdır.

                MHP’de, çocuk istismarı, kadına şiddet, devleti soyma, rüşvet, adam kayırma, emanete ihanet, kamu malını zimmete geçirme yoktur. Hamd olsun böyle bir leke, MHP’nin alnına sürülmemiştir. Hiçbir ülkücü de böyle şeylere asla tenezzül etmez, etmemiştir de.

                Eğer bu adaylar olmasa idi. Bugün MHP’nin kimse adını bile anmayacaktı.

                Bu dört lidere, daha iş başına gelmeden MHP’yi gündeme oturttukları için kendilerine yaşlı bir MHP’li ve Ülkücü iradenin bir temsilcisi olarak canı gönülden teşekkür ediyorum. Kendilerini kutluyorum. Kırmadan, kırılmadan aklıselim ile bu süreci devam ettirip, her türlü gurur ve bencillikten uzak durarak, tek aday etrafında birleşilerek seçimlerin sağ salim yapılmasını sağlamaktır.

                Meyveli ağaca taş atanlar çok olacaktır. Seçim süresince RAKİP, seçim sonrası EKİP mantığı ve güzelliğiyle; ülkenin kötü gidişatına dur denilmelidir. Ülkemiz içte ve dışta: takip edilen ideolojik siyasetle oldukça yıpratıldı.

                Ülkenin vebali sizlerin üzerindedir. Allah’ın huzuruna varacak şekilde; milletin gönlüne, milletin evine girerek milletin verdiği yetki ile ÜLKÜCÜ iradeyi ve kadroları bu aziz devletin bu asil milletin emrine vermelisiniz. Hem ülke hem İslam: din tüccarlarının hegemonyasından kurtarılmalıdır.

                Genel merkezin seçimlere üç gün kala bazı ayak oyunlarına gireceği kulağımıza gelmektedir. Ben böyle bir basitliği Genel Merkeze ve S. Bahçeli’ye layık da, reva da görmüyorum. Hepimizin hamurunda: İslami edep ve adap, ülkücü kültür ve karakter vardır vardır.

                MHP adına yurt genelinde estirilen bu güzel havayı: birlik ve beraberlikle taçlandıralım. MHP’yi olumsuzluklarla gündemden düşürmeyelim.

                MHP 40 vekil çıkaracağına 200 vekil çıkarsa kötü mü olur. Bu, aynı zamanda bir hesap işidir de. Ülkücü irade millet el ele, Ülke çok bunaldı; MHP gel hele!

                Esen kalınız.             

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |