Sivas Haber Merkezi | Sivas Haber | Sivas Haberleri

Ziraat Türkiye Kupası 1. tur kuraları çekildi

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstinye’deki merkezinde çekildi.

Ziraat Türkiye Kupası 1. tur kuraları çekildi
01 Eylül 2016 - 22:38 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstinye’deki merkezinde çekildi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası’na 72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül’de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacağını ifade etti.

Yapılacak karşılaşmalarda rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 1. tur maçlarının programı saatler ve karşılaşmaların yapılacağı sahalarla şöyle:

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)

14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)

14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)

14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)

14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)

15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)

15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)

15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)

15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)

15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)

15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)

15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)

15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)

15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)

15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)

15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)

15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

NAMAZ SAATLERİ
SON DAKİKA
KÖŞE YAZARLARI
İLGİLİ HABERLER
 instagram Takipçi Hilesi | instagram Takipçi Hilesi | instagram takipçi hilesi | instagram Takipçi kasma | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram Followers | Free instagram Followers | takipçi hilesi | php shell download |